Producent Okien PCV Warszawa

Producent Okien PCV Warszawa

"Dzięki MEDRUS poznałem wreszcie uczciwą i profesjonalną firmę, która wróciła mi wiarę w polskich przedsiębiorców. Szczerze polecam usługi tej firmy."

nasza firma

Jako producent okien działamy na rynku Warszawy już od ponad 20 lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji, sprzedaży i montażu wysokiej jakości okien PCV. Montujemy okna w mieszkaniach, domach, biurach, sklepach, punktach usługowych, budynkach mieszkalnych oraz innych obiektach. Prowadzimy również serwis i naprawy okien.

 

„Jestem bardzo zadowolona z wyboru firmy tej Okna w zakresie wymiany okien. Już pierwsze spotkanie z Panem Albertem, który dokonał pomiarów oraz fachowo tłumaczył i doradzał upewniło mnie, że właściwie wybrałam. Następnie montaż okien został przeprowadzony sprawnie przez bardzo sympatyczną ekipę Pana Andrzeja. W trakcie pracy widać było umiejętności poparte dużym doświadczeniem. Dodatkowo podłoga została zabezpieczona folią, a po zakończeniu prac posprzątane. Serdecznie dziękuję za profesjonalizm i piękne okna.”

 

nasza firma

„Okna piękne, dobrze zamontowane, panowie zostawili po sobie porządek i zadowolonych klientów.”

 

„Skorzystaliśmy z usługi f-my w oparciu o opinie klientów i doświadczenia naszych sąsiadów. Wszystkie etapy; wybór okien, pomiar i ich montaż cechuje pełen profesjonalizm. Ekipa zamontowała u nas 15 okien w jeden dzień (9.00 – 17.00). Z podziwem obserwowaliśmy jak sprawnie wynoszone/wnoszone są okna po zabiegowych schodach. Dzień drugi (8.00 – 12.00) to zdjęcie foli ochronnej, montaż klamek, wykończenie otworów okiennych wewnątrz i na zewnątrz. Prace były znakomicie przygotowane i zorganizowane na każdym etapie. Do czyszczenia używano profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych. Z f-mą OKNAWAWA-MEDRUS wymiana okien w naszym domu przebiegła szybko i bez stresu. Szczerze polecamy usługi tej f-my.”

nasza firma
zobacz więcej przez nasze okna

poznaj
naszych ekspertów

Nasi eksperci w zakresie okien są do Państwa dyspozycji. Pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań, wystarczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się pomiarami, wyceną, doradzeniem oraz montażem okien. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia również naszego biura w Warszawie. Poniżej prezentujemy nasz zespół!
Nasze Certyfikaty

Nasze Certyfikaty

Nasi dostawcy