Serwis i naprawa okien

Serwis i naprawa okien

"Profesjonalnie wykonany serwis i naprawa uszkodzonego okna. Punktualnie, szybko i - co równie ważne – w rozsądnej cenie. Bardzo
sympatyczny kontakt z panem Jackiem, który dokładnie wyjaśnił na czym polegał problem i jak tych problemów unikać w przyszłości."

Naprawa okien Warszawa – Szybko, tanio i dobrze!

Naprawa i serwis okien w Warszawie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i montażu okien zapewniamy także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny okien PCV, a także naprawę okien różnego typu w Warszawie, Piasecznie i okolicach.

 

Dlatego jeśli u Państwa w domu, mieszaniu lub biurze doszło do awarii okna, wystarczy do nas zadzwonić, a nasi serwisanci przyjadą we wskazane miejsce, ocenią awarię i dokonają niezbędnych napraw. Na przeprowadzane naprawy okien dajemy aż 12 miesięcy gwarancji!

 

Decydując się na współpracę z nami zyskują Państwo pewność, że wszystko zostanie wykonane dokładnie tak, jak należy. Zapraszamy do kontaktu.

 

Naprawa okien Warszawa –  Szybko, tanio i dobrze!

Naprawy gwarancyjne okien

Co mówią o nas Klienci, którzy zakupili okna i potrzebowali serwisu? Sprawdź;

 

„Szczerze polecam firmę. Rewelacyjna obsługa klienta i perfekcyjna usługa Pana serwisanta, który pomimo braku wolnego terminu, dojechał późną porą i naprawił poważnie uszkodzone okno po włamaniu. Kilka lat temu firma Medrus wymieniała okna w moim mieszkaniu i wówczas również wszystko perfekcyjnie przebiegło, od kontaktu do montażu, solidnie, dokładnie i czysto, pełen profesjonalizm !! W kwestii podejścia do klienta inne firmy powinny brać z Was przykład! Solidna Firma polecam każdemu!!!”

 

„Zdecydowanie polecam tą firmę, która nie dba tylko i wyłącznie o samą sprzedaż. Okna zakupiłem ok. 1,5 roku temu, ale kiedy wymagały wyregulowania (co normalne przecież), panowie bardzo szybko się zjawiają i od ręki zamykają temat. Oby wszyscy mieli takie podejście do obsługi klienta!!! POLECAM!!!"
 
„Bardzo polecam firmę Medrus. Wymiar szybki montaż bezbłędny, gwarancja na 5 lat obejmuje darmową regulację …. Bardzo miła i profesjonalna obsługa Panów od montażu i serwisu. Szacun :)”
 
„Obsługa pozakupowa na bardzo wysokim poziomie – wszelkie poprawki na życzenie czy regulacja w cenie i szybko. Mocno polecam.”

Naprawy gwarancyjne okien

Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu okien?

„Polecam Firmę!!! Miałam problem z drzwiami balkonowymi – zepsuł się dolny zawias i częściowo uszkodził profil drzwi. Nikt nie chciał podjąć się naprawy, sugerowano wymianę wszystkich okien i drzwi balkonowych. Jedynie Pracownicy z firmy Medrus podjęli się wyzwania i szybko i fachowo poradzili sobie z naprawą. Drzwi są szczelne, nic nie wieje, a koszty nie były duże. Jesteśmy bardzo zadowoleni!!! A wszystko punktualnie, grzecznie i sprawnie.”
 
„Szybko, dobrze (skutecznie), miło i za rozsądną cene. Duże, podwójne, przesuwne drzwi tarasowe po 20 latach sie nie domykały i miały swoje humory. Obawiałem się, ze pewnego dnia w zimie ich nie zamknę i będzie kłopot (używane są codziennie, ze względu na koty). Zadzwoniłem- zajęte, zostawiłem numer – szybko oddzwoniono, tego same dnia przyjechał fachowiec, poprzesuwał okucia, uzupełnił co brakowało, wyregulowal, podokręcał, wyczyścił, przesmarował. Drzwi chodza jak złoto, a obawiałem się, ze po tylu latach to cały układ jezdny tylko do wymiany. Bardzo, bardzo zadowolony :)”
 
„Wyszła mi regulacja okien 😉 Byłem zmuszony wezwać serwis, googl podpowiedział kilka firm. Ceny zaczynały sie od 200 zł z dojazdem za naprawę 1 okna balkonowego. Podpowiedział rownież firmę Medrus, zadzwoniłem powiedziałem w czym rzecz cena która poznałem z dojazdem naprawą i regulacja to 110 zł bez wachania uważałem ze cena jest adekwatna do usługi. Na drugi dzień zjawił się serwisant Pan Adam K, wcześniej zadzwonił i zapytał czy może być wcześniej. Przyjechał naprawił porozmawiał o konserwacji. Usługa kosztowała tyle co Szef powiedział bez niespodzianek. Z czystym sercem polecam tą firmę i tego serwisanta. Takich ludzi jest już mało każdy myśli tylko o zysku, a tu taka niespodzianka.”
 
„Po kolejnych latach zamówiliśmy Pana do konserwacji – wszystko szybko ogarnął, zrobił szybkie szkolenie; jak sami możemy robić sezonowy przegląd i konserwowanie. Panowie bardzo konkretni, punktualni, podchodzą do pracy odpowiedzialnie i uczciwie. Nie naciągają na niepotrzebne koszta. Kontakt bezproblemowy, wszystko zgodnie z umową. Polecamy z zamkniętymi oczyma.”

 

„Bardzo, bardzo polecam usługi Firmy. Usługa wymagała kilku wizyt, na każdy termin serwisanci przychodzili punktualnie. Z regulacją i skomplikowaną naprawą okien aluminiowych serwisanci poradzili sobie wyśmienicie. Bardzo profesjonalna usługa. Inne firmy serwisowe od stolarki aluminiowej mogą się uczyć zawodu od firmy MEDRUS.”

Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu okien?

Niezależnie od dnia tygodnia oraz godziny, cena naszych usług serwisowych zaczyna się od 149 zł. 

 

W cenie usługi zawierają się:

 

  • przyjazd specjalisty na miejsce;
  • dokonanie inspekcji uszkodzonego okna;
  • wymiana niezbędnych podzespołów;
  • regulacja okna (jeżeli jest potrzebna).

 

Nasi serwisanci znają się na wielu rodzajach okien, dlatego możemy wykonać kompleksowy serwis okien w Warszawie, Piasecznie o okolicy – niezależnie od ich producenta i rodzaju uszkodzenia.

 

Skontaktuj się z nami i ciesz się sprawnymi oknami!

Opinie klientów co o nas mówią

Opinie klientów co o nas mówią

JEŚLI MASZ WĄTPLIWOŚCI, PRZECZYTAJ FAQ LUB ZADZWOŃ DO NAS

Najczęściej zadawane pytania

Od czego zależy cena okna?
Przy wymiarach okien podajemy najpierw szerokość okna, czy jego wysokość?
Dlaczego częściej Klienci wybierają okna plastikowe, niż drewniane?
Jak prawidłowo określić kierunek otwierania okna?
Wymiana okien - gdzie działamy?
Nasze okna dla kogo?
Dlaczego warto zlecić nam wymianę okien?
Czym się różnią okna PCV od PVC

Nasi dostawcy