Okna na wymiar do domu Warszawa

Okna PCV do domu

22 100 47 41


okna

 Jak producenci oszczędzają na oknach, przeczytaj koniecznie artykuł Czy stać nas na tanie okna PCV ?

Jeśli posiadają Państwo dom polecamy dwa rozwiązania w systemach PCV, IDEAL 8000.

System o głębokości zabudowy 85 mm, z uszczelnieniem środkowym, 6 – komorowy.

System Ideal 8000 to nowa propozycja firmy aluplast, w której duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych i akustycznych

W systemie tym, dzięki poszerzeniu wrębu szybowego, istnieje możliwość stosowania energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 59 mm, co pozwala na tworzenie okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory, w której pracują okucia, zwiększa się żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych.. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w serii Ideal 8000 głębokości zabudowy profili do 85 mm, zwiększeniu liczby komór w kształtownikach oraz trzem uszczelkom.

 

 

 

 

 

W ramach systemu kształtowników Ideal 8000 następuje połączenie dwóch różnych dróg do uzyskiwania ponadprzeciętnej oszczędności energii poprzez ograniczanie przenikalności cieplnej całej konstrukcji okiennej. Z jednej strony, kształtowniki zwiększają swoją głębokość i ilość wewnętrznych komór, a z drugiej moożliwa jest częściowa rezygnacja ze stosowania stalowych wzmocnień w skrzydłach na rzecz technologii „bonding inside” polegającej na wklejaniu pakietu szyby zespolonej we wrąb skrzydła okiennego.

Zalety profili serii Ideal 8000:

  • 1 - Wzmocnienie o grubości 2 mm dodatkowo wygięte, dwukrotnie większa odporność na wyginanie 
  • 2 - System z uszczelnieniem środkowym wyposażony w trzy uszczelki
  • 3 - Profil 6 - komorowy Głębokość zabudowy 85 mm
  • 4 - Możliwość zastosowania pakietów szybowych o wymiarach do 52 mm współczynnik izolacyjności termicznej Uw=0,76 W/m2K.
  • 5 - W standardzie dwa zaczepy antywłamaniowe
  • 6 - Wzmocnienie zamknięte w ościeżnicy

 

 okna warszawa ursynów

     

Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę